ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Парафія Шепетівської єпархії Московського патріархату перейшла в Київський

Суспільство 2261
Більшість обрала УПЦ Київського Патріархату і одиниці залишились з представниками Московського Патріархату
Більшість обрала УПЦ Київського Патріархату і одиниці залишились з представниками Московського Патріархату . Фото: wikipedia.org

Обидві Церкви представляли місцеві священики.

На загальних зборах 22 травня релігійна громада села Ставищани Білогірського району вирішила перейти із Шепетівської єпархії УПЦ Московського патріархату в Київський. Про це повідомила прес-служба Хмельницької єпархії.

Обидві Церкви представляли місцеві священики: протоієрей Степан Маковський (УПЦ КП) і протоієрей Олександр Теравський (УПЦ МП). Священнослужителі обох конфесій коротко розповіли вірянам про свою юрисдикцію. Кожен мав право довести людям свою точку зору.

“Зібрання проходили під головуванням місцевого фермера Володимира Матвійця. Все вирішилося простим відкритим голосуванням. Було запропоновано священнослужителям стати по обидві сторони від головуючого. Хто хотів залишитися в УПЦ МП, підходив до відповідного священика, хто хотів переходу до УПЦ КП, підходили до о.Степана Маковського”, - йдеться в повідомленні.

Більшість обрала УПЦ Київського Патріархату і одиниці залишились з представниками Московського Патріархату. До слова, у цю релігійну громаду входить також село Кащенці, мешканці якого висловили солідарність зі Ставищанами.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую