ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

У Шепетівській єпархії УПЦ спростовують інформацію про перехід однієї з парафій у Київський патріархат

Суспільство 2194
Інформацію про те, що громада села Ставищани перейшла із Шепетівської єпархії УПЦ Московського патріархату в Київський, спростовують
Інформацію про те, що громада села Ставищани перейшла із Шепетівської єпархії УПЦ Московського патріархату в Київський, спростовують . Фото: unian.net

Кажуть, мова лише про будівництво нової каплиці.

Управління Шепетівської єпархії Української Православної Церкви спростовує інформацію, опубліковану на сайті Хмельницької єпархії УПЦ КП щодо переходу релігійної громади УПЦ села Ставищани Білогірського району під юрисдикцію Київського патріархату. Про це повідомили у прес-службі єпархії, пише УНІАН.

«Як громада Української Православної Церкви, так і громада так званої УПЦ КП не мають власного молитовного приміщення в цьому селі. Місцевий фермер вирішив побудувати каплицю, тому 22 травня ініціював збори, які визначили б приналежність майбутньої будівлі», - кажуть у прес-службі Шепетівської єпархії УПЦ.

В єпархії зазначають, що сам бізнесмен є прихильником Київського патріархату, про що і розповів присутнім. Після виступів духовенства УПЦ та представника УПЦ КП, відбулося голосування. Більшість - 19 з 36 присутніх підтримали ідею приналежності майбутньої каплиці до юрисдикції Київського патріархату.

«Таким чином в селі, як і раніше, діють дві громади. Релігійна громада канонічної Української Православної Церкви і надалі виконує служіння під омофором Блаженнішого Митрополита Онуфрія, і свого правлячого архієрея Високопреосвященнішого Пантелеймона, архієпископа Шепетівського і Славутського », - наголошується в повідомленні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую