ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький попрощався з старшим лейтенантом Олександром Цисарем

Суспільство 7933
Сотні хмельничан прийшли попрощатися з загиблим бійцем
Сотні хмельничан прийшли попрощатися з загиблим бійцем. Фото: автора

Останню шану загиблому Героєві прийшли віддати родичі, близькі, бойові побратими, представники влади та сотні небайдужих хмельничан.

У понеділок, 15 червня, на майдані Незалежності у Хмельницькому прощалися із 36-річним командиром другого взводу 93-ої механізованої бригади Олександром Цисарем, який 12 червня загинув в районі аеропорту Донецька.

На міській площі зібралися сотні хмельничан, аби вшанувати бійця, висловити співчуття рідним та провести Героя в останню дорогу.

Олександр Цисар народився 12 вересня 1979 року в селищі міського типу Сатанів Городоцького району. Закінчив Київський політехнічний інститут. У серпні 2014 року старший лейтенант Цисар Олександр Миколайович був призваний на службу до Збройних Сил України. Після проходження навчання та перепідготовки в академії сухопутних військ був направлений для подальшого проходження служби командиром другого взводу 93-ої механізованої бригади. Олександр воював у районі аеропорту в Донецьку. Героїчно загинув під селищем Опитне (Ясинуватський район), близько 19 години 12 червня. Військовий БТР підірвався на протитанковій міні.

В останню дорогу загиблого бійця прийшли провести бойові побратими

Старший лейтенант із позивним «Шип» був відважним бійцем та гарним другом. Знайомі Олександра з сумом згадують про подвиги військовослужбовця.

“Ми бачилися з Олександром ще тиждень тому. Я й зараз не можу повірити, що його вже немає. Він був дуже добрим сапером, на своєму животі проповзав по всьому сектору, розміновуючи міни, - говорить активіст благодійного фонду "Патріоти України" Борис Голодний. - Рівних Олександрові не було”.

В Олександра Цисара залишилося двоє маленьких дітей

Майже сотня наших земляків, бійців з Хмельниччини, поклали життя за незалежну Батьківщину.

“Сьогодні ми ховаємо 14 нашого хмельничанина. Кожного разу сподіваємося, що це наша остання втрата. Але війна продовжується, - зазначив виконуючий обов'язки міського голови Костянтин Чернилевський. - Завдяки таким Героям, як Олександр, ми тут живемо спокійним життям. Хлопці не словом, а ділом показують всім, як треба захищати Батьківщину. Навіть ціною найдорожчого — власного життя. Пам'ятаємо наших Героїв, всіх, хто загинув за незалежність нашої держави. Нехай Олександру земля буде пухом”.

Рідним висловили слова співчуття

Всі, хто прийшов на Майдан, не стримуючи сліз, висловили щирі співчуття рідним бійця. В Олександра Цисара залишилося двоє маленьких дітей. Старшого лейтенанта поховали на Алеї Слави на кладовищі у Раковому.

Завтра в Дунаївцях громада буде прощатися із ще одним військовослужбовцем Олегом Угриновичем, який загинув 13 червня у зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Прощаючись із бійцем, люди не стримували сліз

Олександрові було всього 36 років

Про Героя розповідали його військові товариші

Вклоняючись, люди несли квіти до труни бійця

Олександра проводили в останню дорогу, стоячи та колінах

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую