ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

У хмельницькому профучилищі незаконно облаштували меблеву майстерню

Суспільство 1325
Учні училища скаржаться на токсичний запах  і шум із цеху
Учні училища скаржаться на токсичний запах і шум із цеху. Фото: eveningkiev.com

Підприємець орендував частину навчального корпусу вартістю понад 200 000 гривень.

Прокуратура Хмельницького виявила факт незаконної передачі в оренду державного майна та використання приміщення професійно-технічного навчального закладу не для освітніх цілей. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

"Попри заборону законодавством використовувати майно навчального закладу не за призначенням, регіональне відділення Фонду державного майна в області передало в оренду частину навчального корпусу міського Вищого професійного училища №4 фізичній особі-підприємцю", - розповідають у прес-службі.

Орендовані 265 метрів вартістю понад 200 000 гривень використовуються підприємцем як виробниче приміщення меблевої майстерні та зовсім не сприяють навчальному процесу. За інформацією прокуратури, учні скаржаться на погане самопочуття через токсичний запах і шум із цеху, який розташований прямо під аудиторіями.

Реагуючи на це порушення, прокуратура міста звернулась у господарський  суд області в інтересах держави в особі Міністерства освіти і науки України, ВПУ № 4 до фізичної особи-підприємця та регіонального відділення Фонду державного майна України в області з позовними вимогами визнати недійсним договір оренди нерухомого майна, що належить до державної власності. Позов судом задоволено та зобов’язано орендаря звільнити приміщення училища.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую