ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Green Fest» триває: брати Капранови, лицарські бої, музичний концерт

Суспільство 2325

Другий день фестивалю виявився не менш насичений цікавими персонами та подіями.

Вже другий день підряд хмельницька молодь фестивалить на екосвяті на міському пляжі. Сьогодні «Green Fest» запам’ятався виступом братів Капранових, яскравим святом кольорів, музичним концертом, зеленим велопарадом та масою чергових цікавих тренінгів і змагань.

Організатори очікують, що громада яка прийшла на фестиваль, допоможе у створенні молодіжного парку.

«Ми сподівалися, що після фестивалю отримаємо живий ресурс, з яким зможемо працювати далі і втілювати проект парку в життя. Але переважна частина людей, які прийшли на фестиваль – молодь і вони окрім того, щоб отримати задоволення від гарно проведеного часу, більше ніяких цілей не переслідують, - говорить організатор зеленого фестивалю Степан Кушнір. - Про обидва дні фестивалю ми отримали різні думки: як позитивні, так і негативні. Але якщо думки в людей є – значить є реакція на те, що ми робимо. Багато людей нам дякували. Приїхала молодь з інших міст, оскільки там подібних заходів немає».

Степан зазначає: фестиваль – хороший спосіб поширення інформації. «Ми афішували, що фестиваль проводиться в молодіжному парку, якого в принципі ще не існує. Люди знають, що це молодіжний парк, але його навіть немає на папері, - додає активіст. - Тому ми хочемо, щоб ця інформація дійшла до міської та обласної влади, які сьогодні проігнорували запрошення і не прийшли».

Другий день фестивалю мав не менш насичену програму. Чи не найбільше уваги до себе привернули відомі українські письменники брати Капранови. На екологічному святі публіцисти подарували хмельницькій молоді півторагодинний «кобзареп». Брати грали на своїх диво інструментах, співаючи про війну, життя, студентів. Також на Грін Фесті вперше були виконані думи Тараса Шевченка у стилі блюз.

Для хмельницької молоді виступили українські письменники брати Капранови

«Щоб відсвяткувати двісті років з дня народження Шевченку, ми створили сучасні блюзові пісні на вірші Шевченка. Музики говорять, що блюз – це коли добрій людині сумно. Тому цей жанр дуже підходить під думи Тараса Григоровича», - зазначили Віталій і Дмитро Капранови.

Не обійшлось на виступі талановитих братів без веселих жартів. «Колись Шевченко на сто гривнях був зображений у шапці, а тепер без. А все тому, що зараз на сто гривень шапку не купиш», - жартують вони.

Поки брати Капранови культурно розвивали хмельницьку молодь, місцеві спортсмени змагалися у командних видах спорту. На фестивалі грали у баскетбол, пляжний волейбол, змагалися з кікбоксингу.

Спекотне сонце не злякало хмельницьких баскетболістів

Для любителів історичних розваг влаштували лицарські бої. Охочі хмельничани мали змогу випробувати свої сили у боях на поролонових мечах, прибравшись в лицарське вбрання.

Протягом дня у «лаундж зоні» фестивалю також був вільний мікрофон, де місцеві молоді поети могли презентувати свою творчість.

«Я довго слухала вірші наших талановитих хлопців. Сподобалася творчість Дмитра Свириденка. Дуже по-сучасному він пише, і теми актуальні для молоді. Тепер чекаю коли почнеться флешмоб із фарбами холі», - ділиться Тетяна Подлюк.

На Грін Фесті виступили хмельницькі кікбоксери

Біля великої сцени фестивалю фінішували на своїх залізних конях учасники зеленого велопараду. А вже за пів години на тому ж майданчику розгорнулося свято кольорів. Тепер на великій сцені виступають відомі українські музичні гурти. Серед них музиканти з Хмельницького, Києва та Тернополя.

У "лаундж зоні" молодь релаксувала

Третій фестиваль «Green Fest» стане фінальним. За словами Степана Кушніра, більше такого фестивалю вони організовувати не будуть. «90%, що наступного року фестивалю не буде. Я сподіваюся, що питання з документацією молодіжного парку вирішиться і такий формат свята не буде більше актуальний, - запевняє він. – Можливо, до Дня молоді ми все-таки організуємо фестиваль, але він не буде таким масштабним і не нестиме ідею підтримки парку. Підготовка до Грін Фесту займає безліч часу. Він не є комерційним, а вкінці ще й не дає того результату, що очікувався».
 

Для маленьких учасників фестивалю провели майстер-клас з приготування печива

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую