ye-logo.v1.2

У Хмельницькому на чотири сотні юристів та управлінців стало більше

Суспільство 1954
Сьогодні в Хмельницькому університеті управління та права отримали дипломи 228 спеціалістів та магістрів і 178 бакалаврів
Сьогодні в Хмельницькому університеті управління та права отримали дипломи 228 спеціалістів та магістрів і 178 бакалаврів. Фото: автора

В університеті управління та права випуск: дипломи отримали бакалаври, спеціалісти, магістри.

Сьогодні, 30 червня, колишні студенти ХУУПу, а нині уже новоспечені фахівці, у хмельницькому Будинку офіцерів отримали довгоочікувані дипломи міжнародного зразка. Всього документи про закінчення вищого навчального закладу вручили чотирьом сотням випускників, 69 з них отримали дипломи з відзнакою.

“Наші випускники посідають посади у Кабінеті Міністрів України, у Верховній Раді, міністерствах, обласних і районних РДА. Вони працюють суддями, адвокатами, прокурорами, служать офіцерами. Багато випускників-управлінців відкрили свої успішні справи, очолюють підприємства, установи та організації. Колишні студенти нашого університету працюють у США, Китаї, Іспанії, Ізраїлі, - заявив проректор з виховної роботи Хмельницького університету управління та права Леонтій Чорний.

Довгоочікувані дипломи отримали студенти денної та заочної форми навчання

Випускники бадьорі та сповнені оптимізму, з неприхованою радістю фотографуються з одногрупниками та батьками, тримаючи у руках свої дипломи.

“Усі п'ять років навчання пройшли на одному подиху. Дуже гарне ставлення викладачів і приємна атмосфера в університеті. Мені приємно було тут навчатися, - говорить новоспечений спеціаліст Вероніка Новак. - Я зараз у пошуках роботи за спеціальністю. Можливо, з осені буду працювати у виконавчій службі”.

Кожен шостий випускник - із червоним дипломом

Про недостатню кількість робочих місць розповідає випускник юридичного факультету Анатолій Круліковський. “Незабаром йду на співбесіду у міліцію, спробую влаштуватися туди на роботу. Перед співбесідою необхідно пройти ще військкомат, зібрати необхідні довідки. Сподіваюся, що пройду на роботу в правоохоронні органи, але все залежить насамперед від того, чи є зараз там вільні робочі місця. Якщо немає — доведеться бути в запасі”,- каже випускник.

Випускникам несли квіти

Новоспечених фахівців проводжали піснями. Колишні викладачі для випускників підготували відеоролик з напутніми словами.

Звертаючись до випускників, Леонтій Чорний наголосив: попереду на вас чекає самостійна, сповнена складнощів робота. “Зрозуміло, що перші роки молодих фахівців завжди нелегкі. Але у теперішні нестабільні дні, з крутими порогами і непередбачуваними підводними течіями, початок вашої професійної біографії передбачається бути ще важчим. Проте з вашими здобутими знаннями, витримкою, діловитістю ми впевнені — дорога ваша буде світлою”, - констатував він.

На урочисте вручення дипломів прийшли друзі випускників

За відмінне навчання багато колишніх студентів отримали дипломи з відзнакою

Привітати випускників прийшли їхні рідні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую