ye-logo.v1.2

Київстар: Вибрані і щасливі

Суспільство 3705
Олег Демчук одним із перших мав нагоду тестувати зв
Олег Демчук одним із перших мав нагоду тестувати зв'язок третього покоління.

Переваги швидкісного інтернету 3G від “Київстар” відчули майже всі абоненти, які проживають на території покриття. Однак є ті, які були першими.

Якщо для пересічних абонентів швидкісний інтернет — це можливість “сидіти” в соцмережах, спілкуватися з друзями та рідними різними сервісами відеозв'язку, то для тих, хто має власну справу це ще й в рази швидше вирішення усіх питань. Тим більше, якщо бізнес пов'язаний з туризмом, як, до прикладу в Олега Демчука, керуючого туристичним комплексом “Услад”, що на Дністрі у Кам'янці-Подільському районі.
Тоді, у квітні, Кам’янець-Подільський, разом із Броварами, були обрані для першого технічного запуску через готовність мережі та отримання необхідних локальних документів. В місті-супутнику Києва проживає близько 100 тисяч осіб, а в Кам’янці-Подільському — 103 тисячі, серед яких більшість є абонентами «Київстар».
“Оскільки сфера мого бізнесу — туризм, і не маючи можливості постійно бути на Дністрі, я в режимі онлайн можу повністю відстежувати режим платежів. Я зараз веду бізнес через телефон, тому що всі мої бізнес-платежі, перелік рахунків бачу у таблиці, й лише клацаю: проплатити чи ні, або проплатити за певних умов. Це дуже вигідно. Доступ до швидкої інформації через різні гаджети, я зараз не уявляю як без них можна обійтись”, — каже Олег Віленович.
Він один зі тих, хто потрапив у число щасливчиків, які мали змогу тестувати швидкісний зв'язок від “Київстар”.
“Потрапивши вкотре кілька місяці тому у Кам'янець-Подільський, я сам приємно здивувався, коли побачив що у мене в телефоні з'явився знак 3G. Я вирішив його перевірити і був приємно вражений швидкістю, з якою він приймав і передавав інформацію. Тобто абсолютно спокійно, в режимі онлайн, можна було дивитися відео з Ютубу, переглядати об'ємні сайти. Це дуже похвально. Приїжджаючи з Хмельницького в Кам'янець-Подільський на вихідні, я із задоволенням цілий місяць ним користувався. Потім був ще більше вражений, коли коли програму відбору пройшов і в Хмельницькому”, — розповідає Олег Демчук.
Зв'язком третього покоління підприємець вперше в житті скористався у Сполучених Штатах Америки, а згодом й у Японії. Каже, коли вперше побачив японський 3G Інтернет, точніше їхні 16-мегабітні камери, як вони їздили у метро, переглядаючи фото, відео, постійно шукав до чого ж вони підключилися?
“Я був здивований побаченим у Японії тоді. Бо в нас ще такого не було: великі класні телефони, якісне зображення, абсолютний скайп-зв'язок. Було приємно спостерігати, на скільки все цивілізовано. Але це було кілька років тому. Ось зараз і ми вже маємо позитивний результат, що дуже приємно”, — зізнається чоловік.
 

Даша ПАСТЕРНАК.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую