ye-logo.v1.2
22 Серпня, 2019

У Шепетівці дві вулиці перейменували на честь загиблих в АТО

Олександр НІКІТІН Суспільство 2356
Після рішення Шепетівської міської ради, в місті з'являться вулиці імені  Ігоря Балди та Руслана Мазунова
Після рішення Шепетівської міської ради, в місті з'являться вулиці імені Ігоря Балди та Руслана Мазунова. Фото: shepetovka.pp.ua

Міська рада, виконуючи «декомунізаційні» закони, перейменувала дві вулиці.

На черговій сесії Шепетівської міської ради депутати, на виконання законів України щодо усунення наслідків панування тоталітарної ідеології колишнього СРСР, змінили назви деяких вулиць. Зокрема, за повідомленням прес-служби Шепетівської міської ради, провулок Жухрая перейменували на вулицю Ігоря Балди, а вулицю Сергія Лазо - на Руслана Мазунова. 

Нагадаємо, 55-річний Ігор Балда, боєць першого окремого інженерно-будівельного батальйоні, загинув 13 березня 2015 року в селі Боровеньки Луганської області від кулі снайпера. Саме він у Шепетівці ще за радянської влади був одним із перших, хто підняв жовто-блакитний прапор над міськрадою. Поховали Ігоря Балду на Львівщині, в селі Оброшине, в родинному склепі, де спочивають його батьки.
 
24 червня 2014 року під Слов'янськом біля гори Карачун терористи збили український військовий вертоліт «Мі-8» із дев'ятьма військовими. На борту вертольота був і 33-річний Руслан Мазунов, який народився у селі Михайлючка Шепетівського району, а служив у Бродах Львівської області. Він борттехніком був у тому вертольоті.
Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую