ye-logo.v1.2

Дівчину, котра тонула, врятували її друзі

Суспільство 1153

До лікарні потерпіла не зверталася, а за дві години ледь не померла від пневмонії

17-річна мешканка села Пархомівці Хмельницького району разом з приятелями пішла на сільський став. Водоймище усім було добре знайоме, тож ніхто не переймався елементарними правилами безпеки. А дарма. Уже за кілька хвилин дівчина почала тонути.
На щастя, її вдалося врятувати. Приятелі відвели потерпілу додому. Вона нічого не пам’ятала. Нікому і на думку не спало відвезти потерпілу до лікарні. А для чого? Все ж обійшлося. Та брудна вода робила свою справу. За дві години дівчина почала задихатися. Батьки потерпілої привезли її до обласної лікарні. Стан пацієнтки був настільки важким, що її доправили в реанімаційне відділення та підключили до апаратного дихання.
– У потерпілої був набряк легенів з розвитком двобічної пневмонії, – каже лікар-реаніматолог Сергій Полунченко. – Разом з водою до легенів потрапив бруд, бактерії і різні мікроорганізми. Вони є подразниками бронхів і структурних одиниць легень, що у свою чергу викликає пневмонію. Якби дівчина залишилася вдома, швидше за все, ця ніч стала б для неї фатальною.
На щастя, за чотири дні її стан покращився, тож пацієнтку перевели в пульмонологічне відділення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую