ye-logo.v1.2

Меморіал пам’яті Героїв АТО відкрили у Кам’янці-Подільському в День Захисника України

Суспільство 4735
Про ідею створення Меморіалу розповідає Володимир Родіков
Про ідею створення Меморіалу розповідає Володимир Родіков. Фото: автора

Громада міста навічно закарбувала у своїх серцях та прийдешніх поколінь пам'ять про земляків, які віддали своє життя, боронячи на сході Україну від рук агресорів.

Ініціаторами створення пам’ятного знаку стали військовослужбовці міста та безпосередньо начальник Кам’янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков.
“Автором цього пам’ятника є весь український народ і ідеєю його створення стало вшанування тих, хто загинув, виборюючи свободу і незалежність нашої держави. Допомогли з втіленням нашого задуму військовослужбовці, пересічні громадяни, бізнесмени. Сьогодні ми маємо Меморіал – місце, де можна схилити голову і покласти квіти. Впевнений, що він ніколи не залишиться без уваги”, - зазначає Володимир Геннадійович.
Пам’ятний знак складається з декількох елементів: каменю, який символізує міцність України, уламку вистрілу до реактивної системи залпового вогню “Смерч” (його до міста привезли з-під Маріуполя). Проте композиція чітко показує, що зброя агресора не змогла розколоти нашої держави.
“На жаль, в цьому році – це вже другий пам’ятний знак, присвячений Героям АТО. Перший ми виконали на знак вшанування пам’яті загиблого 22-річного Дана Колесника та чотирьох його побратимів. Встановлено перший Меморіал у селі Калиня Кам’янець-Подільського району. Є надія, що наша армія сильнішатиме і народ стане нацією”, - коментує виконавець Меморіалу, художник Володимир Лашко.

Участь у відкритті Меморіалу взяли військові, родини загиблих учасників АТО, громадськість міста

Живими квітами жителі міста та військові вшанували пам'ять Героїв

Донька та дружина загиблого в зоні АТО Романа Наглюка

Близько тисячі кам'янчан прийшли вшанувати пам'ять своїх земляків

Виконавець пам'ятного знаку - художник Володимир Лашко

Вихованці військового ліцею присвятили захисникам України пісню

Ірина ГРІНІШИНА.

Фото автора.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую