ye-logo.v1.2
27 Листопада, 2020

Патріарх Філарет на Хмельниччині пояснив, чому Бог допустив неспокій в Україні

Суспільство 2266

У п’ятницю, 16 жовтня, Патріарх відвідав Хмельниччину.

Під час свого візиту на Хмельниччину Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України УПЦ КП побував у Полонському, Шепетівському районах, а також відвідав село Іванківці на Городоччині, де освятив новозбудований храм і нагородив волонтерів, які допомагають військовим та їхнім сім’ям.
«У важких економічних умовах український народ будує храми. Тому що вірить у Бога, і вірить у вічне життя. Не просто вірить, а хоче увійти у нього для блаженства, для вічного життя. Вірять вони в це, чи не вірять, жити будуть, бо це не від них залежить, а від Творця, який створив людину безсмертною. Вона призначена для вічного життя, але воно є різне: блаженне і вічні страждання. І від цього ніхто із людей не уникне. Тому ви подумайте: де ви будете, коли помрете? Будете блаженствувати, чи страждати? Іншого немає», – звернувся до присутніх Філарет.
Він зауважив, що для блаженства потрібно виконувати Заповіді Божі, робити добрі справи. Як приклад навів роботу волонтерів, які останнім часом працюють на благо країни, не покладаючи рук.
Запевнив Партіарх Філарет й у тому, що «Перемогу буде за нами, бо правда на нашому боці». А допустив Бог неспокій в Україні для того, щоб ми навернулися до віри у Нього.
«Запитайте військового, який стоїть перед лицем смерті: згадує він про Бога? Згадує! Та ще й як згадує! І ця людина навертається до Бога. І ось заради навернення Господь попускає нам страждання. Але попускає страждання для того, щоб нам було краще. Щоб ми навернулися до Нього, і ми це робимо. Наш народ навертається і проявляє любов до своєї землі, до держави. А далі буде наша перемога, тому що від Бога залежить перемога, і Він нам її подасть. Подасть тому, що ми проявляємо свою любов і довіру до Нього бо з нам правда. Тому будемо вірні Богу і Він допоможе нам у всіх скорботах і нещастях», – сказав Патріарх.

 


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую