ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вдова загиблого в Італії кам’янчанина отримала нагороду від Порошенка

Суспільство 1677
Президент України вручив дружині Анатолія Короля нагороду
Президент України вручив дружині Анатолія Короля нагороду. Фото: president.gov.ua

Президент України нагородив Анатолія Короля орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Петро Порошенко під час свого візиту до Італії передав нагороду вдові Анатолія Короля Надії. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента України.

Анатолій Король загинув у серпні цього року, коли пішов з молодшою донькою, якій ще й двох років немає, у супермаркет. Коли виходив з крамниці, помітив двох озброєних злочинців, які намагалися пограбувати касира. Кам’янчанин  залишив візок з дитиною та кинувся на захист… Нападники вистрелили йому в груди і ногу. Постріли були смертельними. Злочинців через декілька днів затримала поліція. Чоловіка ж поховали в Колодіївці Кам’янець-Подільського району.

Нагадаємо й про те, що будівельника з Кам’янця-Подільського ще раніше відзначив президент Італії Серджо Маттарелла. Він, за поданням Міністра внутрішніх справ, нагородив 38-річного Анатолія Короля «Золотою медаллю за цивільні заслуги» (посмертно).

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую