ye-logo.v1.2
20 Січня, 2020

Активіст Майдану: «Прокуратура та міліція «топчаться» по моїй справі»

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 2097

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Василь Гандзюк із Дунаєвець під стінами обласної прокуратури вимагав розслідувати справу про його побиття, яке сталося понад рік тому.

Голова громадської організації «Контроль громади» Василь Гандзюк приїхав до Хмельницького з Дунаєвець, щоб вимагати в обласної прокуратури передати кримінальне провадження про його побиття, яке сталося 28 жовтня 2014 року, з дунаєвецької поліції до іншого слідчого відділу.

«На мої клопотання  не звертають уваги ні в прокуратурі, ні в міліції, - стверджує Василь Петрович. – Після того, як мене в жовтні 2014 року побили, була порушена справа за дрібне хуліганство, хоча судмедексперт надав висновок, що мені завдали ушкодження середньої ступені важкості, а це вже є кримінал. Я лише через суд домігся, аби справу перекваліфікували з хуліганства. І обласна прокуратура з цим погодилася, але… ніхто за це не покараний, як і не знайдені ті, хто мене побив».

Нагадаємо, 28 жовтня 2014 року в Дунаївцях невідомі напали на активіста Революції Гідності та побили, як він сам стверджує, гумовими кийками.  Василь Гандзюк одразу ж припустив, що це політична помста за його активність.

Одягнувши на шию щит із яким він був на Майдані Незалежності в Києві в лютому 2014 року, Василь Гандзюк почав очікувати на зустріч із прокурором області. Минуло більше години і Василя Петровича запросили на прийом до першого заступника прокурора Романа Кахнія. «Я хочу, щоб мою справу забрали від слідчого дунаєвецького району та перевести в обласне управління міліції, бо минуло вже більше року, а в розслідуванні крапку не поставлено», - заявив Василь Гандзюк. За словами Романа Кахнія, справа про побиття активіста повинна дійти до свого логічного завершення – встановлення винних, оголошення їм підозри та передачі самої справи до суду. А для того, аби її розслідував інших слідчий відділ, попросив потерпілого написати клопотання, що той, власне, і зробив. «Тепер буду очікувати на результат, - каже Василь Гандзюк. – І, якщо потрібно, знову приїду до прокуратури. Мені дуже прикро, що прокуратура та міліція «топчаться» по моїй справі».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую