ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Страйк і блокування доріг завтра продовжаться. Фермери обіцяють “йти до кінця”

Суспільство 3481
У Гаврилівцях Кам
У Гаврилівцях Кам'янець-Подільського районі вже палять дрова у бочках, щоб зігрітися. . Фото: Олександр Колісник

Безстрокова акція таки невідомо коли закінчиться, адже, як переконують фермери, будуть стояти поки не доб'ються свого.

А “добитися свого” для них — це добитися, щоб Президент наклав вето на прийнятий Верховною Радою проект змін до Податкового кодексу.

За словами аграрія, депутата Хмельницької обласної ради Сергія Іващука фермери, які перекрили дорогу у Війтівцях, станом на 15:50 й не думають розходитися.
“Вони вже двічі їздили в Київ, їх ніхто не прийняв. Тому вони сьогодні вийшли на дороги і завтра знову всі збираються і готові стояти до кінця, бо це злочинні закони 24 грудня. Вони ще гірші, ніж закони 16 січня. Цими законами хочуть зробити голодомор забрати все у середнього фермера”, — каже Сергій Петрович.
Якщо коротко, пояснює депутат Іващук, то у прийнятих змінах до подіткового кодексу по-перше, добавляється сто відсотків плати за землю. По-друге, пальне збільшується в ціна на 15 відсотків. По-третє, ліквідовується спецрежим, це коли кошти від ПДВ акумулюються на окремому рахунку. А це, фактично, єдина, хоч і невелика підтримка фермерів. І останнє, четверте — у прийнятих змінах прописаний реєстр для такзваних білих і чорних. Тобто, ПДВ автоматично отримують лише ті зернотрейдери, які мають сорок і більше відсотків експорту.

Нагадаємо, сьогодні, 28 грудня, фермери та сільгоспвиробники з 10 ранку перекрили дороги на в'їздахвиїздах із Хмельниччини. Цим самим вони долучилися до Всеукраїнського безстрокового страйку. Сьогодні дорогу також перекривали у Вінницькій, Тернопільській, Чернівецькій, Київській та кількох східних областях.

Фото: Олександр Колісник 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую