ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

У Хмельницькому нарахували понад 5 тисяч безробітних, половина з них — молодь

Суспільство 1589
У 2015 році послугами центру зайнятості скористались понад 5 тисяч осіб
У 2015 році послугами центру зайнятості скористались понад 5 тисяч осіб. Фото: з архіву

Цифри чітко вказують на дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці.

Минулого року у Хмельницькому послугами центру зайнятості скористались понад 5 тисяч осіб, з яких 2,3 тисячі - це молодь до 35 років, які отримали статус безробітного. Про це повідомляє заступник директора Хмельницького міського центру зайнятості Інна Білик.

За її словами, причинами непрацевлаштування молоді є низька мотивація до праці, бажання отримати відразу високу посаду, заробіток, найкомфортніші умови праці. З усієї молоді, яка перебувала на обліку, майже 11 відсотків - випускники вищих навчальних закладів.

“З усієї молоді, яка перебувала на обліку, 75 відсотків - службовці (тобто ті, які закінчили ВНЗ), 2 відсотки - особи без професії чи займали місця, що не потребують попереднього навчання та 23 відсотки - кваліфіковані робітники. Тоді як відповідно до інформації поданої роботодавцями про потребу в працівниках протягом року: 65 відсотків - пропозиції роботи для кваліфікованих робітників, 4 відсотки - робочі місця, що не потребують кваліфікації та 19 відсотків - вакантні місця для службовців”, - зазначає Інна Білик.

Як вона зауважує, цифри чітко вказують на дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці, тому центр зайнятості приділяє увагу організації професійного навчання молоді під конкретні робочі місця.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую