clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Антимонопольний комітет: хмельничани не повинні платити за повірку лічильника

У постанові визначено порядок подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт

У постанові визначено порядок подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт. Фото: kiev.pravda.com.ua

Періодична повірка, обслуговування та ремонт здійснюються за рахунок виконавців.

Антимонопольний комітет наголошує, що за повірку квартирних лічильників гарячої та холодної води, тепла і газу повинні платити не споживачі, а відповідні виконавці послуг.

“Згідно з Законом України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, який набув чинності 1 січня, усі роботи з обслуговування лічильників мають проводитися за рахунок надавачів послуг – електроенергії, тепла, газу, води, на них також покладається обов’язок своєчасної повірки цих лічильників”, - йдеться в повідомленні прес-служби Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Власне порядок, за яким проводиться повірка лічильників, затверджений постановою Кабміну від 8 липня 2015 року №474, яка набула чинності разом із вищеназваним законом. У постанові визначено порядок подання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт, також зазначено, що періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок виконавців.

“Виконавець не пізніше ніж за місяць до настання строку проведення періодичної повірки засобу вимірювальної техніки або протягом трьох робочих днів з дня отримання відомостей про необхідність його ремонту інформує про це споживача. Споживач в свою чергу, забезпечує у зазначений в повідомленні строк доступ представника виконавця до засобу вимірювальної техніки”, - зауважують в Антимонопольному комітеті.

У разі порушення виконавцями житлово-комунальних послуг ваших прав, можна звертатися із відповідною заявою до Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за адресою: вул. Героїв Майдану, 54, місто Хмельницький, 29000.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 17.03.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.41
26.45
32.39
32.43
0.46
0.46

Архів новин

<<Березень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31