clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

У Кам'янці-Подільському депутати просять Голову Нацполіції Деканоідзе переглянути результати атестації

Володимир Калашнік звітує про роботу

Володимир Калашнік звітує про роботу. Фото: автора

Кажуть: Через переатестацію місто залишилось без поліції, що є причиною значного погіршення криміногенної ситуації.

У Кам'янці-Подільському переатестацію вже не пройшли 36 правоохоронців, а процес ще не закінчився. У відділі поліції тепер буде близько 100 вакансій.
За результатами роботи атестаційної комісії у лютому 2016 року уже 36 працівників Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області отримали наступну відповідь: «Займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність». Про це повідомив начальник поліції міста Володимир Калашнік під час сесії міської ради.
“Упродовж десяти днів ці люди будуть звільнені з органів внутрішніх справ. Така картина буде абсолютно невтішною і окремі звільнення для мене абсолютно незрозумілі. Ми не перечимо реформі, але цих працівників немає сьогодні ким замінити. До того ж, до 7 жовтня внаслідок реформування ми вже звільнили 27 співробітників, які за певними характеристиками не проходили до лав Національної поліції. Щоб підготувати хоча б мінімально новий склад, потрібно приблизно чотири місяці. Увесь цей час громада міста залишатиметься фактично незахищеною”, - коментує начальник Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області Володимир Калашнік.
Зважаючи на це, дев’ятого лютого на сьомій позачерговій сесії депутати Кам’янець-Подільської міської ради прийняли звернення до Голови Національної поліції України Хатії Деканоідзе та голови Атестаційної апеляційної комісії Західного регіону Сергія Шпака.

Депутати Кам'янець-Подільської міськради підтримали звернення

У тексті зазначено: “Ми повністю підтримуємо реформу, що здійснюється в нашій державі і вважаємо, що вона необхідна. Для підвищення кваліфікації та навчання спеціалістів, які б професійно виконували покладені на них обов’язки, потрібен час. На даний момент старий склад правоохоронних органів міста Кам’янця-Подільського не атестовано, а новий склад ще не сформовано. Місто залишилось без поліції, що є причиною значного погіршення криміногенної ситуації. Тому, просимо Вас, переглянути результати атестації працівників правоохоронних органів міста Кам’янця-Подільського”.
 

Ірина Грінішина. 

Фото автора. 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоГарячі лінії

> <

Архів новин

<<Листопад 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30