ye-logo.v1.2

Хмельницьких депутатів попросили поділитись ідеями розвитку міста

Суспільство 1897
Депутати розкажуть, як має розвиватись Хмельницький
Депутати розкажуть, як має розвиватись Хмельницький. Фото: з архіву

Активісти вважають, що так хмельничани зможуть вплинути на процес прийняття рішень та оцінити інтенсивність роботи різних політичних сил.

Хмельницькі активісти кампанії «Стеж за грошима», яку проводить рух ЧЕСНО, звернулися до депутатів міської ради з проханням сформувати 10 стратегічних пріоритетів розвитку міста. Відповідні звернення передали всім депутатським фракціям.

“Планується розробка Стратегії розвитку міста Хмельницькому, тому питання напрямків розвитку дуже актуальне для хмельничан. Інформація щодо 10-ти ідей розвитку від кожної фракції буде корисною для громадян, адже завдяки оприлюдненні цих ідей хмельничани зможуть вплинути на процес прийняття рішень вчасно та оцінити інтенсивність роботи різних політичних сил, представлених в Хмельницькій міській раді. Також це допоможе в майбутньому виборцям порівняти результати роботи депутатів з їхніми передвиборчими обіцянками та дати міській раді адекватну оцінку», - пояснив координатор руху ЧЕСНО в Хмельницькому Олег Черненко.

У зверненні зазначено, що громадський рух Чесно планує до 10 лютого 2016 року отримати інформацію про 10 стратегічних напрямків розвитку міста, які планує реалізувати кожна фракція під час нинішньої каденції у Хмельницькій міській раді. Результати роботи будуть оприлюднені у березні 2016 року під час публічного Всеукраїнського форуму в рамках кампанії "Стеж за грошима".

Нагадаємо, що кампанія "Стеж за грошима" під час минулих місцевих виборів проводилась рухом ЧЕСНО у 25-ти містах України та до її проведення долучилось понад 10 000 громадян. Завданням кампанії було привернути увагу громадськості до питання грошей у політиці та прозорості виборчих фінансів. Активісти руху, як обіцяли, після виборів і надалі продовжують слідкувати за прозорістю та інтенсивністю роботи депутатів Хмельницької міської та обласної рад.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую