ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

Центри зайнятості на Хмельниччині працевлаштували 29 учасників АТО

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 1482
За місяць 29 демобілізованих бійців знайшли роботу
За місяць 29 демобілізованих бійців знайшли роботу. Фото: з архіву

Ще 700 бійців отримують виплату матеріального забезпечення на випадок безробіття.

У січні 2016 року Хмельницькою обласною службою зайнятості працевлаштовано 29 учасників антитерористичної операції. Загалом минулого місяця на обліку зі статусом зареєстрованого безробітного перебувало 729 учасників АТО.

“З них 700 особам призначено виплату матеріального забезпечення на випадок безробіття, працевлаштовано 29 осіб, пройшли професійне навчання - 46. Започаткували власну справу за сприяння служби зайнятості та отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності — 18”, - повідомляють у службі зайнятості.

За словами директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Черешні, демобілізовані учасники АТО – це особлива категорія населення, яка потребує допомоги у вирішенні низки питань, в тому числі і щодо працевлаштування. З метою психологічної підтримки, формування адекватної поведінки на ринку праці учасникам АТО в центрах зайнятості області надаються адресні інформаційно-консультаційні та профорієнтаційні послуги.

Минулого року до центрів зайнятості Хмельницької області звернулося 885 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, з яких було працевлаштовано 124 особи. Отримавши одноразову допомогу по безробіттю, 26 осіб започаткували власну справу, 75 - пройшли професійне навчання та 15 – взяли участь у громадських та інших тимчасових роботах.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую