ye-logo.v1.2

40 поліцейських Хмельниччини оскаржують результати переатестації в суді

Суспільство 2913

Загалом звільненню підлягають 300 правоохоронців області.

 На Хмельниччині 40 поліцейських звернулись з позовами до суду, аби оскаржити рішення апеляційної комісії. Про це під час прямого ефіру на сайті “Є” сказав головний поліцейський області Микола Семенишин. Як відомо, 300 правоохоронців отримали негативну оцінку атестаційної комісії і підлягають звільненню через службову невідповідність.

“Це вперше за часи незалежності і в історії правоохоронних органів до співбесід були залучені представники різних інститутів громадянського суспільства. Хочу сказати, що як керівник ніяк не впливав на роботу атестаційних комісій, і це правильно, з метою виключення суб`єктивізму”, - заявив Микола Семенишин.

Він зауважив, що в цілому результатами переатестації задоволений, оскільки працівники підтвердили свій високий професійний рівень.

“Йде процес, зрозумілий для суспільства, для особового складу: для того, щоб виконувати поліцейські фунції, треба відповідати критеріям наших нормативно-правових документів”, - додав Микола Олександрович.

При цьому поліцейський зауважив, що не може давати особисту оцінку роботі атестаційних і апеляційних комісій. За його словами, всі охочі могли пройти співбесіду для участі в переатестації правоохоронців.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую