ye-logo.v1.2

Хмельниччина виконала план з набору контрактників майже на 130 відсотків, - воєнком

Суспільство 2435
Військовослужбовці після навчання відправляться у військові частини
Військовослужбовці після навчання відправляться у військові частини. Фото: з архіву

Це найкращий показник в країні.

План з набору добровольців на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України за перший квартал Хмельниччина перевиконала. Замість 635 запланованих контрактників в області взяли на службу 810. Як повідомив військовий комісар Хмельницької області полковник Сергій Присяжнюк, загалом виконання плану становить 127 відсотків.

«Всіх військовослужбовців відправили в навчальні центри, вони будуть повертатися в ті військові частини, з яких мають відношення. Близько 30 відсотків цих добровольців вже мають бойовий досвід, - говорить військовий комісар. - В першу чергу ми набираємо тих, хто служив в армії, брав участь в АТО, має досвід бойових дій».

За словами Сергія Присяжнюка, найкраще план виконали міста і райони Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівка і Ярмолинці. Найгірша ситуація в Полонському і Старосинявському районах.

«Від кількості контрактників, яких ми зараз наберемо, буде залежати, скільки людей призивати під час мобілізації, якщо керівництво держави вирішить її проводити. Чим більше призвемо контрактників, тим менше буде мобілізованих», - запевняє військовий комісар.

Як він зауважує, зусилля потрібно зосередити саме на контрактниках, оскільки це люди вмотивовані, які самі бажають захищати батьківщину. Набір далі триває, перша подача контрактників 13 квітня. План поки не відомий, але на думку полковника, завдання буде набрати 550 військовослужбовців.

«Запрошую всіх охочих захищати батьківщину звертатись в військові комісаріати і йти на військову службу за контрактом. Грошове забезпечення, яке держава обіцяла, виплачується в повному обсязі. Мінімальна виплата (не в зоні АТО) – 7 тисяч гривень для солдата, 8 тисяч гривень – для сержанта», - нагадує Сергій Присяжнюк.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую