ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Освіта Хмельницького: від черг у дитячому садочку до благодійних внесків

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 2464
7 квітня, починаючи з 11.30, хмельничани зможуть поставити свої запитання Роману Миколаєву в прямому ефірі
7 квітня, починаючи з 11.30, хмельничани зможуть поставити свої запитання Роману Миколаєву в прямому ефірі

Чи настане той день, коли хмельничани будуть обговорювати лише якість освіти у місті, а не те, що відбувається навколо освітянської галузі?

Цього року на фінансування галузі освіти Хмельницького заплановано витратити 519,2 мільйона гривень. Із них 454,9 мільйона – на загальноосвітні та дошкільні заклади. Щоправда, більша частина цих грошей передбачена на заробітні плати та комунальні послуги. Тому, мабуть, і не дивно, що в садочках та школах і досі батьки здають добровільні внески. Роками…

Із приходом нового керівника управління освіти Хмельницької міської ради теми батьківських внесків, підзаробітку вчителів за рахунок репетиторства, черги до дитячих садочків, умови навчання тощо – знову в центрі уваги.

Саме тому 7 квітня сайт «Є» запросив до себе в гості Романа Миколаєва, щоб у прямому ефірі поговорити про проблеми, які є в освітянській галузі міста. Запрошуємо долучитися і усіх хмельничан. Ви можете надіслати свої запитання до Романа Дмитровича на електронну скриньку info@ye.ua, або залишити їх під цією новиною, а також у групах «Є» в соціальних мережах «Фейсбук» та «Вконтакті».

Приєднатися до розмови можна й 7 квітня під час ефіру, зателефонувавши за номерами 067-380-77-60, або (0382) 655-601. Початок прямого ефіру 7 квітня об 11.30.

Дивитися прямий ефір

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую