clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Антимонопольники рекомендували хмельницьким газовикам припинити зловживання

У заявах-приєднання, які хмельничани отримали ще на початку цього року, вже були заповнені відповіді

У заявах-приєднання, які хмельничани отримали ще на початку цього року, вже були заповнені відповіді. Фото: з архіву

Ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем містить бланк заяви-приєднання.

«Хмельницькгаз збут», за повідомленням прес-служби Хмельницького обласного відділення Антимонопольного комітету України, товариство всупереч законодавству нав'язувало споживачам спосіб оплати за надані послуги – лише за виставленими рахунками.

Відповідно до Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам розрахунки споживача здійснюються за рахунками та/або квитанціями абонентської книжки постачальника. Спосіб оплати має бути визначений споживачем в заяві-приєднанні. Однак бланк заяви-приєднання, що розсилало ТОВ «Хмельницькгаз збут» споживачам, в частині проведення оплати за надані послуги лише за виставленими рахунками, не відповідав затвердженій типовій формі заяви-приєднання, оскільки передбачав лише один варіант відповіді - «Так», а типова форма передбачає два варіанти – «Так»/«Ні».

Антимонопольники рекомендували газовикам припинити дії з ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Нагадаємо, ще в січні цього року багато хмельничан отримали вже заповнені «Заяви -приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам». «Цю заяву треба підписати та передати нам зручним для споживача способом, - заявила Олександра Панькеви, директор ТОВ «Хмельницькгаз збут». – Договір є публічним, а тому, якщо споживач використовує газ, він автоматично погоджується з умовами угоди та є нашим споживачем. Тобто, якщо споживач не поверне нам заяву-приєднання, але зробить оплату, то він автоматично стане нашим споживачем».

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 18.03.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.41
26.45
32.39
32.43
0.46
0.46

Архів новин

<<Березень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31