ye-logo.v1.2
13 Липня, 2020

Відсьогодні в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання

Суспільство 1653
Від сьогодні стартує зовнішнє незалежне оцінювання
Від сьогодні стартує зовнішнє незалежне оцінювання. Фото: vkurse.ua

Більше 7 тисяч випускників здаватимуть ЗНО з української мови та літератури.

Із 5 травня розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури здаватимуть 7036 випускників зі всієї області. Цей перший і обовязковий для всіх тест, учні здаватимуть 5 травня у 12 округах та 35 пунктах тестування.

У Департаменті освіти Хмельницької облдержадміністрації розповідають, що обов'язковими за вибором випускників також є математика (зареєструвалось 3092 випускника) та історія України (5554 випусника). Тести із цих предметів здаватимуть 11 і 13 травня відповідно.

«Загалом у проведені ЗНО в області задіяно 1948 працівників освіти і уповноважених осіб. Окрім них ще 325 громадських спостерігачів, які подали свої заявки до пункту проведення тестування. Вони мають право тільки спостерігати і ніяким чином не втручатися в роботу. Це можуть бути батьки, представники різних громадських організацій та всі, хто бере активну участь у житті школи та освітянській громаді», - розповідає Віталій Луценко, головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти.

За його словами, результати ЗНО з української мови та літератури, математики або історії України зарахують як бали із державної підсумкової атестації. Бали за предмети за вибором будуть тільки у сертифікаті, з яким випускники вступатимуть у виші. Останній тест з хімії учні складатимуть 17 червня. Додаткова сессія розпочнеться із 14 червня, але дати ні в якому разі накладатись не будуть.

На інформаційних сторінках учасників уже розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення ЗНО.

“Допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні”, - повідомляють на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую