clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Суд відібрав у подолянина більше 12 гектарів землі

Землю орендар має повернути державі

Землю орендар має повернути державі. Фото: з архіву

Орендар платив за її користування набагато менше, ніж вона коштує.

Волочиський районний суд визнав недійсним договір оренди земельної ділянки та повернув її державі. Як зазначили в прокуратурі, орендар платив за її користування удвадцятеро менше.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Сергій Стецюк, на підставі договору, укладеного із районною державною адміністрацією десять років тому, 12,5 га земель передано у користування орендареві з порушенням вимог законодавства. Тоді без проведення нормативної грошової оцінки визначили річну орендну плату в сумі 625 гривень.

«Незважаючи на те, що РДА звертала увагу орендаря на необхідність проведення нормативної грошової оцінки землі та приведення орендної плати у відповідність до вимог закону в розмірі не менше 3% від цієї оцінки, користувач ділянки проігнорував зазначене», - зазначили у прес-службі прокуратури.

Правоохоронці додають, що натепер нормативна грошова оцінка спірної земельної ділянки повинна становити понад 400 тисяч гривень, відтак орендар мав би сплачувати у місцевий бюджет не менше 12 тисяч гривень в рік.

Оскільки порушено істотні умови договору стосовно розміру орендної плати, суд погодився з доводами прокуратури і прийняв рішення витребувати у відповідача земельну ділянку, розташовану на території Волочиського району.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Серпень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31