ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

Річницю Конституції і День молоді у Хмельницькому відзначили концертом

Суспільство 2362
В один день хмельничани відзначили два свята
В один день хмельничани відзначили два свята. Фото: автора

Містяни мали змогу відпочити і розважитися.

 На майданчику біля кінотеатру імені Т.Шевченка сьогодні, 28 червня, хмельничани відзначали 20-річчя Конституції України та День молоді. Святкові заходи мали назву "Живи, Україно, живи для краси!".

На хмельничан чекали майстер-класи, концерт, розваги, подарунки, КВН та багато інших цікавинок. Розпочалося свято виставкою-ярмарком майстрів та конкурсами і розвагами від громадських організацій, спортивних федерацій.

"Вирішили об'єднати два свята, осільки було стільки вихідних, люди відпочивали поза містом. Сьогодні ми досягли своєї мети, показали, що в Хмельницькому є багато безкоштовних спортивних секцій, не тільки державних. Є й різноманітні ансамблі, студії танцю, співу. Хмельницький - це місто талановитих людей, а не тільки базарних. Людям запропонували відпочити і нагадуємо, що Конституції вже 20 років", - розповів заступник директора міського будинку культури Сергій Щербанюк.

Зі святом привітала заступник міського голови Галина Мельник

Представників спортивних і громадських організацій, активних хмельничан з нагоди свят відзназачили грамотами міського голови і вручили цінні подарунки.

Хмельничани із задоволенням слухали концерт

"Перша частина святкування спрямована на те, щоб залучити молодь міста до здорового способу життя. А концерт не дуже масштабний і веселий, бо на Сході війна. Виконуються патріотичні пісні і в цих виступах згадуються трагічні події", - зауважив начальник управління молоді та спорту міської ради Сергій Ремез.

Ігор Білий виконував патріотичні пісні

Свято зібрало чимало хмельничан, дехто з нагоди свята одягнув вишиванку. Дорослі і малеча підспівували та підтанцьовували під час концертних номерів.

Діти розвеселили глядачів своїм номером

Виступали молоді таланти

Дивували костюмами

Запалювали публіку народними танцями

Заспівали учні музичної школи з вчителями

Під сценою зібрались глядачі різного віку

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую