clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Подолян запрошують взяти участь в конкурсі на здобуття премії Президента України “Українська книжка року”

На здобуття премії висуваються книжкові видання українською мовою

На здобуття премії висуваються книжкові видання українською мовою. Фото: litakcent.com

Заявка на участь в конкурсі потрібно подати у Держкомтелерадіо України до 15 листопада.

Мешканців області запрошують взяти участь у конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України “Українська книжка року”. Заявка на участь в конкурсі подається Держкомтелерадіо України до 15 листопада 2016 року разом із виданням. Вона повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотації на видання.

«Премія присуджується в таких номінаціях: 1.за видатні досягнення у галузі художньої літератури – книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури; 2. за вагомий внесок у розвиток українознавства – книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ. Історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики; 3. за сприяння у вихованні підростаючого покоління – книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів», - повідомляють на сайті Хмельницької ОДА.

На здобуття премії висуваються книжкові видання українською мовою, виданні в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Заявку та видання потрібно подати (в 2-х примірниках) з поміткою “Щорічна премія Президента України “Українська книжка року” до Держкомтелерадіо України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Контактний телефон: (044) 278-87-56.
 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Серпень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31