ye-logo.v1.2

Хмельничанам представили виставку фотографій присвячених подіям на Майдані

Суспільство 1232
На втиставці фото із Києва та Хмельницького
На втиставці фото із Києва та Хмельницького. Фото: автора

Експозицію можна переглянути у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва.

Учора, 23 серпня, напередодні Дня незалежності, хмельничанам показали виставку світлин «Майдан. Київ-Хмельницький». Близько 50 власних фотографій із "Євромайданів" Хмельницького та Києва представили фотографи Андрій Чекановський та Сергій Аніськов.  

«Я привіз фотографії зроблені під час Революції Гідності у Києві. Пройти повз таку подію було неможливо. Революція несла дуже позитивний заряд, і це відчувалося на місці подій. Найцікавіше було фотографувати людей і їх стан». – розповідає керівник фотоклубу «9х12» (Київ), член спілки фотохудожників України Андрій Чекановський.

За його словами, світлини - це фотографічні свідчення перехожого, який іде з метро на роботу і з роботи додому через Майдан. Залишається там на кілька годин, щоб комусь допомогти, принести їжу чи ліки. Каже, що европейських дух був дуже сильний, саме він допоміг перемогти в той час, допомагає і зараз.

"Виставку фотографій із Євромайдану ми возили до Словаччини і Польщі. Тоді почалась інформаційна війна. Ми показали людям, що там стоять не фанатики, а люди, які покинули свою працю і намагаються протестувати проти негідної поведінки влади", - додає Андрій Чекановський.

Фотовиставка історичних фото, подій на Майдані 2013-2014 років

Сергій Аніськов каже, що знімає ці ж події у Хмельницькому. Розповідає, що має такі кадри, які найближчі 6 років показувати не буде.

На виставці представлено фото із Києва та Хмельницького

«Були на Майдані і діти, це для батьків святе (видно на світлинах). Про те, що життя продовжується свідчить і весілля. Ніхто нічого відміняв. Люди за традицією приходили на Майдан», - додає фотограф.

На Майдан приходили фотографуватись наречені

Світлини показуть події 2013-2014 років


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую