clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

У Кам’янці визначили дванадцять ровесників Незалежності

Переможець Лілія Тереферя щиро радіє кубку.

Переможець Лілія Тереферя щиро радіє кубку.. Фото: автора

У місті над Смотричем визначили переможців проекту “Ровесник Незалежності”

У проекті брали участь кам’янчани, які розпочали свою професійну діяльність двадцять п’ять років тому, колективи, які існують чверть століття та успішну молодь, яка народилися в 1991 році. Усього обирали найкращих у дванадцяти номінаціях.

Більше місяця тому в місті оголосили про унікальний проект та розпочали шукати номінантів, життєва, чи професійна діяльність яких пов’язана з роком проголошення незалежності країни. Після цього було проведено інтернет- голосування.

Хто стане кращим із кращих до останнього залишалося таємницею. Уже під час святкувань Дня Незалежності було розкрито конверти з іменами переможців, які отримали кубки ровесників незалежності.

У номінації «Історія успіху молодих кам’янчан» переможцем визначено двадцяти п’ятирічного Андрія Зайця - громадського активіста, режисера соціальних роликів про Кам'янець, телепроектів, документальних фільмів та інтерв'ю про кам'янчан, художнього кіно, промо-роликів про фестивалі. Серед тих, хто змагався на найкращу «Сімейну історію успіху», першість здобула сім'я Павла та Оксани Манчураків.

Кубок за номінацію Мистецькі успіхи отримує керівник колективу-переможця "Апельсин" Алла Пащенко, а найуспішнішим 25-річним кам'янчанином, за підсумками інтернет-голосування, став Андрій Заєць.

“Усі двадцять п’ять років подружнього життя нас супроводжує та підтримує важлива істина – ніякі проблеми не страшні, якщо вдома на тебе чекають люблячі люди”, - зазначає дружина Оксана Манчурак.

У номінації «Успішна кар’єра» перемогу здобув декан історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Володимир Дубінський.

Серед «Мистецьких успіхів» переможцем визначено Народний ансамбль сучасного танцю «Апельсин» - неодноразовий учасник Всеукраїнських, міжнародних конкурсів та проектів. У номінації «Успішний бізнес» першість у товариства «Каммед», яке займається виробництвом медичного устаткування.

Серед трьох номінантів за найкраще звання «Установи бюджетної сфери» переможцем стала Кам'янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв. За чверть століття існування закладу, її учні здобули 69 перемог у міських конкурсах, 73 – в обласних, 23 – у Всеукраїнських та регіональних, 65 – у міжнародних конкурсах та фестивалях.

У номінації «Успішний проект» переможцем визначено Угоду про партнерство із містом Укмерге (Литва), яке впродовж 25 років співпрацює із Кам’янцем, а останні два роки активно допомагає військовим.

Відзначили у Кам’янці-Подільському і представників освітянської галузі, які чверть століття працюють у навчальних закладах міста, виховуючи молоде покоління, щодня дбаючи про його розвиток.

Тринадцять педагогів дитячих садочків та шкіл міста чверть століття виховують молоде покоління

“Важко визначати кращих із кращих, але це конкурс. Кожен із педагогів заслуговує щирих слів подяки, адже вони виховують наших дітей, щодня радіють їхнім успіхам та сумують разом із ними у випадку невдач. Педагог – це не професія, це покликання душі”, - зазначає начальник управління освіти і науки міської ради Світлана Старченко.
Серед педагогів дошкільних навчальних закладів та шкіл міста у номінації «25 років у освітянській галузі» переможцем визначено Тереферю Лілію, яка працює інструктором з фізичної культури в дитячому садочку.

Найбільше прихильників, які віддали свої голоси за працівників технікумів, коледжів, училищ у номінації «На шляху підготовки кадрів», має

Буймістер Наталія – прибиральниця службових приміщень медичного училища.

Проживають у місті над Смотричем і четверо кам’янчан, які народилися разом із незалежністю України – 24 серпня 1991 року. Серед номінантів-іменинників перемогу здобула Батюкевич Олена.

Упродовж двадцяти п’яти років на ринку міста щоденно обслуговують кам’янчан підприємці. Серед тих, хто вистояв часи економічної нестабільності та став переможцем номінації «Підприємці – ровесники незалежності» визначено Павлунішену Валентину.

Зважаючи на військову славу Кам’янця, однією із номінацій стала «25 років на захисті Вітчизни», у якій були представлені військовослужбовці, кар’єра яких розпочалася чверть століття тому. Переможцем у ній став Родіков Володимир – начальник Центру розмінування, полковник, учасник бойових дій.

Учасники номінації «25 років на захисті Вітчизни»

“Кожен кам’янчанин заслуговує відзнаки. Сьогодні ми назвали імена тих, хто саме двадцять п’ять років кожним своїм кроком дбає про рідну домівку, рідну Україну. Історія міста за час здобуття незалежності – це крок кожного мешканця Кам’янця, неоціненний, важливий, вагомий”, - зазначає очільник Кам’янця Михайло Сімашкевич.

Впевнено першість здобув начальник Центру розмінування Володимир Родіков.

Ірина КУЗНЄЦОВА.

Фото автора. 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Вересень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30