ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Антимонопольники взялися за Хмельницьку міську раду та її державно-приватне партнерство

Ангеліна Мовчан Суспільство 5267

Антимонопольне розслідування проти міської ради уже почали за обмеження конкуренції на ринку будівництва.

На останній сесії Хмельницької міської ради було прийнято рішення «Про запровадження засад державно-приватного партнерства під час будівництва багатоквартирних житлових будинків».

Вказаним рішенням встановлено порядок проведення конкурсу та вимоги до учасників, повідомляють у Хмельницькому обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.

"До кваліфікаційних умов для учасників конкурсу «На визначення приватного партнера для укладення договору у рамках державно-приватного партнерства на будівництво багатоквартирних житлових будинків», були включені вимоги, які створюють дискримінаційні умови, зокрема щодо наявності досвіду роботи на ринку будівництва на території саме міста Хмельницького, що суперечить вимогам пункту 16 порядку проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів державної, комунальної власності та об'єктів, які належать Автономній Республіці Крим та статті 3 Закону України «Про державно-приватне партнерство» та можуть обмежити право на допуск та участь у конкурсах окремих суб’єктів господарювання", - повідомляють у АМК.

Дії Хмельницької міської ради призводять до того, що суб’єкти господарювання, котрі, зокрема, протягом останніх трьох років не приймали участь у будівництві багатоквартирних житлових будинків в м. Хмельницькому у якості замовника або генпідрядника та не мають більше 3-річного досвіду роботи на ринку будівництва на території міста Хмельницького заздалегідь позбавлені можливості прийняти участь у такому конкурсі та/або будуть недопущені до нього.

Розслідування у справі триває. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую