ye-logo.v1.2

Хмельничани відзначили 71-шу річницю завершення Другої світової війни

Суспільство 1256
Україна втратила понад 8 мільйонів людей
Україна втратила понад 8 мільйонів людей. Фото: www.khmelnytsky.com/index.php

Церемонія відбулась на Військовому кладовищі.

Сьогодні, 2 вересня, у роковини завершення Другої світової війни, на Військове кладовище міста прийшли покласти квіти громада міста, представники духовентства та влади. У цей день 71 рік тому на борту лінкора «Міссурі» в Тихому океані підписали Акт про беззастережну капітуляцію активного союзника нацистської Німеччини - Японії, що ознаменувало завершення Другої Світової війни.

«Майже 7 мільйонів українців боролися на боці Об’єднаних Націй у складі армій СРСР, Великої Британії та Канади, Польщі, США і Франції, а також визвольного руху в самій Україні в Українській повстанській армії, але за одну мету – за честь і свободу Вітчизни, за щастя свого народу.У цьому найкривавішому глобальному конфлікті ХХ століття в ході бойових дій та у військовому полоні, через окупаційний терор та голод у тилу Україна втратила понад 8 мільйонів своїх синів та дочок»,- повідомляють у міській раді.

У хвилині мовчання учасники церемонії схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто поліг у жорстоких боях, визволяючи рідну Хмельницьку землю та весь світ від нацизму. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую