ye-logo.v1.2

Упродовж місячника безпеки дорожнього руху у Хмельницькому “спіймали” 194 п'яних водіїв

Суспільство 1693

Місячник стартував 8 серпня і завершився 12 вересня.

У Хмельницькому та області, з 8 серпня по 12 вересня, у два етапи, пройшов місячник безпеки дорожнього руху. Поліцейські кажуть, що за цей період на території області зафіксували 4069 порушень правил дорожнього руху.

“За час проведення місячника на території Хмельницької області зафіксували 464 випадки керування автомобілем у нетверезому стані. В місті Хмельницькому за цей період виявили 194 факти, в районах області 290. Найбільше ДТП з потерпілими було у Хмельницькому та Волочиському районі”, - розповідає начальник відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області Сергій Шемчук

За його словами, це зумовлено тим, що через Волочиськ проходить дорога державного значення і постійно великий потік транспорту. У Хмельницькому районі - під'їзди до обласного центру.

“Порівнюючи ситуацію із минулим роком, то зниження аварійності не велике. У цей же час 2015 року, у ДТП загинуло 13 осіб, а травмовано 97, у цьому ж році,загиблих 12, а травмованих 95. Але якщо говорити про липень і серпень 2016, то загинуло 9 і 6 відповідно”, - зазначає начальник сектору відділу безпеки дорожнього руху Геннадій Сибіга.

Додає, що найчастіше ДТП стаються у четвер та п'ятницю, з 18.00 до 21.00 години. Тоді радить водіям бути уважними та обережними.

“У Хмельницькому сталося 25 наїздів на перешкоду, з них 3 з потерпілими. Це свідчить про те, що водії транспортних засобі неуважні, або мають недостатні навички водіння. Також, в період місячника було складено 64 матеріали на пішоходів, за порушення правил переходу дороги та 4 матеріали на велосипедистів”, - каже виконувач обовязків командира батальйону УПП Хмельницького Антон Скаченко.

За його словами, часто порушками дорожнього руху є пішоходи, які переходять дорогу у невстановлено місці. В основному це діти та люди поважного віку. З ними профводять профілактичні бесіди, або складають адміматеріали. Штраф за таке порушення — 51 гривня.

 

 


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую