ye-logo.v1.2

Тривалість життя у селах постійно знижується

Суспільство 2186

«Лише за 5 років середня очікувана тривалість життя сільського населення в Хмельницькій області знизилась на 2 відсотки», – констатують статисти

Як повідомили у головному управління статистики в Хмельницькій області, на Поділлі у вересні цього року міське населення становило 54,7% від загальної чисельності мешканців краю. Серед причин зменшення кількості селян не лише переселення у міста, а й зниження тривалості життя, старіння населення та зменшення кількості дітей, вищий рівень смертності, порівняно з містами.
У більшості випадків смертельними виявляються хвороби серцево-судинної системи. Зросли й показники «самоушкоджень», як називають статисти суїцид, – майже на 12%. Старіючим регіоном називають Ярмолинеччину. Саме тут найвищий рівень смертності. Найнижчий – у Нетішині. Місто енергетиків в управлінні статистики називають наймолодшим в області.
Скоротилася й народжуваність. У 2010 році на тисячу мешканців області народжується одинадцять немовлят. У статистичних звірках зазначено, що найменше новонароджених у цьому році  з'явилося на світ на Шепетівщині, а найбільше на Чемеровеччині.
За два роки, коли відбудеться перепис населення, працівники статистики планують уточнити кількість подолян, нині ж називають цифру понад мільйон і триста тисяч чоловік.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую