ye-logo.v1.2

Відзначати День міста хмельничани почали із концерту-подяки за врожай

Суспільство 3374
Карту України оздобили овочами та фруктами
Карту України оздобили овочами та фруктами. Фото: автора

Організували концерт Духовна та міська ради Хмельницького.

Сьогодні, 23 вересня, біля кінотеатру Шевченка, що в обласному центрі, відбулося свято подяки Богу за врожай «За хліб, за мир, за Україну». На концерт прийшло близько сотні людей. Усі вони розмістилися на майданчику під сценою. Також, хмельничани облаштували невеличке наметове містечко, де гості могли смачно попоїсти дерунів, пиріжків або тістечок.

Концерт-подяка відбувся в рамках святкування 585-річниці із часу першої писемної згадки про Хмельницький. Організували його Духовна рада спільно із міською. Очільник Хмельницького каже, що влаштувати таке дійство домовились близько місяця тому.

«Ми зустрілися з новоствореною Духовною радою Хмельницького і, плануючи нашу співпрацю, вирішили відзначення 585-річниці почати з проведення такого заходу. Домовились зібратись, подякувати Богу за те, що в нас є, попросити благословення на добрі справи. Знаково, що 585 річницю ми зустрічаємо усі разом, з духовними лідерами нашого міста і помолимося разом. Ми показуємо, що громада, влада і духовенство єдині в пориві зробити місто кращим», - зазначає міський голова Олександр Симчишин.

Присутні могли посмакувати випічкою

«Сьогодні ми в незвичайно форматі святкуємо День міста. Ми дякуємо Богу за те, що він створює такі умови для гарного врожаю. Дякуємо за можливість зібратися усім членам Духовної ради Хмельницького, до якої входять православні, греко-католики, римо-католики, протестантські деномінації, іудеї та багато інших. Двері Духовної ради відкритті для всіх. Ми - духовні лідери міста, демонструємо єдність, намагаємось показати і дати поштовх людям жити в мирі та доброті»,- заначив владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський.

Були страви приготовлені на вогні

Розпочали концерт спільною для всіх молитвою. Попри дощ, який кілька разів перставав та починав іти знову, гості не розходились. 

Страви були на будь-який смак

Перед глядачами виступив владика Антоній

На свято зібрались учасники Духовної ради міста

На концерт прийшло близько сотні людей

Розпочали свято спільною молитвою

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую