ye-logo.v1.2

Рейковий автобус з’єднає обласний центр з трьома північними районами

Суспільство 3535
Рейковий автобус автобус має забезпечити сполучення обласного центру з Білогірським районом та проходитиме через Шепетівку та Ізяслав
Рейковий автобус автобус має забезпечити сполучення обласного центру з Білогірським районом та проходитиме через Шепетівку та Ізяслав. Фото: з архіву

Швидкісний транспорт зупинятиметься на багатьох станціях.

 Хмельницький отримає транспортне сполучення із північними районами. Проект курсування рейкового автобуса 28 вересня обговорили голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук з представниками Південно-Західної залізниці.

Як зазначає прес-служба ОДА, автобус має забезпечити сполучення обласного центру з Білогірським районом та проходитиме через Шепетівку та Ізяслав.

«Варто відмітити переваги цього транспорту: швидкість та охоплення багатьох зупиночних пунктів. Наразі тривають підготовчі роботи в локомотивному депо м.Шепетівка», - додають в адміністрації.

Окрім того, з представниками Південно-Західної залізниці розглянули й питання відновлення руху пасажирського потягу Хмельницький-Київ №755, який проходитиме через Старокостянтинів, Шепетівку, Хмільник у п’ятницю, суботу та неділю.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую