ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Хмельницька обласна рада шукає керівників для п’яти комунальних підприємств і закладів

Суспільство 1524
Фото: з архіву

Документи приймуть до 25 жовтня.

 Обласна рада оголосила конкурс на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельниччини.

Як йдеться в повідомленні, шукають кандидатів на генерального директора Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо», директора Хмельницького навчально-курсового комбінату, директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, директора Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, а також директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

За словами першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук, такий конкурс – в першу чергу масштабна робота з формування кадрового потенціалу для підприємств облради.

«Проводимо ревізію абсолютно всіх комунальних підприємств і закладів обласної ради. Уже завершили об’їзди і проаналізували результати роботи, які не зовсім радують. Прийняли рішення для того, щоб подивитися і зробити глибший аналіз роботи кожного керівника, оголошувати конкурс. Так маємо можливість побачити інших людей, можливо кращих. Фактично, конкурс оголошуємо для того, аби зрозуміти, який кадровий потенціал у нас є», - каже Неоніла Андрійчук.

Як вона додає, з цих людей в облараді планують формувати кадровий резерв і розглядати можливість призначення їх і на інші посади.

Документи кандидатів на на посади приймуть до 25 жовтня 2016 року. Детальніше про умови конкурсу – на сайті обласної ради. Довідкова інформація за телефоном: (0382) 65-62-32.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую