ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Державному архіві створили стелу пам’яті зі світлинами 174 загиблих бійців АТО з Хмельниччини

Суспільство 1423
Фото: adm-km.gov.ua

В приміщенні відкрили Галерею пам’яті "В боротьбі за незалежність".

 В приміщенні Державного архіву Хмельницької області вшанували пам’ять полеглих подолян, які ціною власного життя відстоювали територіальну цілісність держави на Сході: “Герої Хмельниччини 2014-2016 років”.

Як повідомили в облдержадміністрації, там створили стелу пам’яті з іменами та світлинами 174-х загиблих бійців з Хмельниччини. Зробили це для того, аби усі, хто приходить до архіву, могли побачити обличчя героїв, котрі віддали життя за майбутнє України.

Як розповів директор архіву Володимир Байдич, коли розпочалася Революція Гідності, збирали спогади та фото героїв Небесної сотні. Тепер шукають інформацію про героїв неоголошеної війни. Матеріали збирають вже впродовж двох років. Планують до архіву запрошувати старшокласників. Аби ті не лише чули про загиблих із новин, а знали обличчя героїв, котрі віддали життя за майбутнє України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую