ye-logo.v1.2

Мер Хмельницького претендує на звання «Людина року»

Суспільство 2269
Фото: з архів

Підведені підсумки першого етапу експертного визначення претендентів на здобуття щорічної премії загальнонаціональної програми за вищі професійні і громадські досягнення.

Програма передбачає присудження титулу найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави сферах професійної і громадської діяльності. Відповідно до проміжних підсумків експертного опитування станом на визначена перша десятка лідерів на здобуття лауреатських звань у кожній з номінацій (подаються в алфавітному порядку):
 

«Міський голова року»
 

Гройсман Володимир (Міський голова м.Вінниця)
Кравченко Сергій (Міський голова м.Луганськ)
Мальцев Олександр (Міський голова м.Макіївка)
Мельник Сергій (Міський голова м.Хмельницький)
Новацький Володимир (Міський голова м.Южне)
Онутчак Василь (Міський голова м.Яремча)
Осадчий Олег (Міський голова м.Керч)
Савчук Василь (Міський голова м.Біла Церква)
Соколов Олександр (Міський голова м.Чернігів)
Хмельнюк Валерій (Міський голова м.Іллічівськ)

Експертне визначення триває, інформація про претендентів буде постійно оновлюватися, остаточні підсумки експертного опитування будуть сформовані наприкінці 2010 року та оголошені на підсумковій прес-конференції програми «Людина року» в середині січня 2011 року. В експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань загальнонаціональної програми «Людина року-2010» беруть участь понад 800 експертів, делегованих близько 200 організаціями (з повним переліком експертних організацій можна ознайомитись на сайті www.ludinaroku.com.ua).
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую