ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Влада «гуманно» вбиватиме тварин

Суспільство 2397

У Хмельницькому до безпритульних собак планують застосовувати евтаназію

В управлінні житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради розробили нову концепцію регулювання чисельності безпритульних собак за дорученням міського голови Сергія Мельника. Зокрема, начальник згаданого управління Микола Вишпольський запропонував ознайомитися з новими планами влади на офіційному сайті. Отож, у довжелезній вереті чиновницької творчості прослідковується головна лінія нинішню методику, тобто стерилізація та повернення собак у звичне середовище, вважають «витратною та неефективною». Тому можновладці вирішили в десятиденний термін (в іншому абзаці від 5 до 14 днів) знайти господаря тварини, яка загубилася, або нового покинутим собакам. В разі, якщо за цей час у тварини не з'явиться господар, її «гуманно присиплятимуть».
За тиждень, а саме 14 грудня, у міській раді відбудеться обговорення нової концепції. Хмельницькі захисники тварин наголошують, що всіма силами протистоятимуть прийнятю цього проекту.
«У жовтні ми були на 5 міжнародній коференції з питань стерилізації, - розповідає Олена Голубнича із громадської організації «Врятуй життя». - Один із доповідачів із ТОВ «Крот» з Миколаїва запропонував проект «Бродяча собака». Якраз у цьому проекті і пропонувалося присипляти безпритульних тварин. Проте всі присутні на коференції, зокрема, й представники влади Одеси засудили такий підхід. І ми також категорично проти такої коцепції».
Пані Голубнича зазначила, що на адресу громадської організації «Врятуй життя» надходив лист із управління житлово-комунального господарства із пропозицією розглянути проект. Захисники тварин обіцяють влагтовувати мітинги, перекривати вулиці, якщо на обговореннях їм не вдасться переконати владу відмовитися від такого садистського «гуманного» проекту.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую