ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

Влада «гуманно» вбиватиме тварин

Юлія СТАХАЛЬСЬКА Суспільство 1954

У Хмельницькому до безпритульних собак планують застосовувати евтаназію

В управлінні житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради розробили нову концепцію регулювання чисельності безпритульних собак за дорученням міського голови Сергія Мельника. Зокрема, начальник згаданого управління Микола Вишпольський запропонував ознайомитися з новими планами влади на офіційному сайті. Отож, у довжелезній вереті чиновницької творчості прослідковується головна лінія нинішню методику, тобто стерилізація та повернення собак у звичне середовище, вважають «витратною та неефективною». Тому можновладці вирішили в десятиденний термін (в іншому абзаці від 5 до 14 днів) знайти господаря тварини, яка загубилася, або нового покинутим собакам. В разі, якщо за цей час у тварини не з'явиться господар, її «гуманно присиплятимуть».
За тиждень, а саме 14 грудня, у міській раді відбудеться обговорення нової концепції. Хмельницькі захисники тварин наголошують, що всіма силами протистоятимуть прийнятю цього проекту.
«У жовтні ми були на 5 міжнародній коференції з питань стерилізації, - розповідає Олена Голубнича із громадської організації «Врятуй життя». - Один із доповідачів із ТОВ «Крот» з Миколаїва запропонував проект «Бродяча собака». Якраз у цьому проекті і пропонувалося присипляти безпритульних тварин. Проте всі присутні на коференції, зокрема, й представники влади Одеси засудили такий підхід. І ми також категорично проти такої коцепції».
Пані Голубнича зазначила, що на адресу громадської організації «Врятуй життя» надходив лист із управління житлово-комунального господарства із пропозицією розглянути проект. Захисники тварин обіцяють влагтовувати мітинги, перекривати вулиці, якщо на обговореннях їм не вдасться переконати владу відмовитися від такого садистського «гуманного» проекту.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую