ye-logo.v1.2

Прокуратура забрала майже триста гектарів землі, які використовувала фірма нардепа

Суспільство 1680
Ще в січні минулого року між аграрним ліцеєм та підприємством було укладено договір
Ще в січні минулого року між аграрним ліцеєм та підприємством було укладено договір. Фото: lisovody-lyceum.edukit.km.ua

Незаконне користування 299 га землі вартістю понад 12 млн грн виявили у селі Лісоводи Городоцького району.

Землі, які належать державі, але знаходяться у постійному користуванні Лісоводського професійного аграрного ліцею, передали у користування приватній компанії, - повідомляє прес-служба Хмельницької обласної прокуратури. Місцева прокуратура виявила цей факт і подала позов до Господарського суду Хмельницької області.

У Городоцькій РДА кажуть, землі, про які йдеться, як і переважна більшість земель у Лісоводах, використовує «Аграрна компанія 2004», яка належить родині нардепа Сергія Лабазюка.

Та уже в процесі провадження, приватник погодився звільнити земельну ділянку добровільно.

Землі, за даними прокуратури, приватній компанії були передані ще в січні минулого року. Тоді між аграрним ліцеєм та підприємством укладено договір про організацію навчально-виробничого процесу. Відповідно до умов договору, навчальний заклад передає приватнику належні йому земельні ділянки загальною площею більше 299 гектарів для вирощування сільськогосподарської продукції з метою подальшого отримання прибутку.

«Оскільки навчальний заклад є постійним користувачем земельної ділянки, у нього відсутнє право розпоряджатися нею, у тому числі укладати договори щодо зазначеної земельної ділянки та передавати право на її користування третім особам. Крім того, вказаний договір укладено з метою приховування орендних відносин, оскільки він містить усі істотні умови договору оренди землі», – повідомляють у прокуратурі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую