ye-logo.v1.2

Симчишин, Семенишин, Синишин... Кого чекали учасники кількахвилинного страйку у Хмельницькому?

Суспільство 3107
Організатори даного
Організатори даного "мітингу" намагались привернути увагу керівництва області на хід розгляду кримінального провадження з приводу хабарництва їхнім сільським головою

У місцевих ЗМІ з'явилася інформація, що головну вулиця міста перекрили.

"Хмельничан ходять пішохідним переходом по вулиці Кам’янецька. Люди вимагають аби до них приїхав мер міста Олександр Симчишин. Про це кореспонденту УНН повідомили у Патрульній поліції міста. На кол-центр “102”" надійшло повідомлення про те що 200 людей планують перекрити вулицю і вимагають, аби до них приїхав мер міста", - повідомляє УНН.

Цю інформацію підхопили й інші медіа. 

У міській раді ж повідомили: "нічого не знаємо, від нас ніхто нічого не вимагає, міський голова займається робочими питаннями". І вже згодом додали : "нам повідомили, що люди вимагають насправді Синишина чи Семенишина".

Та вже через кілька десятків хвилин люди розійшлися, і стало відомо кого ж все таки вони вимагали.

З'ясувалося, що це мешканці села Розсоша, які, очевидно вийшли на вулицю, після засідання суду у справі голови села Василя Дячка. Вони вимагали прокурора Олега Синишина. 

Поліція, посилаючись на очевидців події повідомила, що "Організатори даного "мітингу" намагались привернути увагу керівництва області на хід розгляду кримінального провадження з приводу хабарництва їхнім сільським головою".

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую