ye-logo.v1.2

„Поттероманія”

Суспільство 1682

з юним чарівником уже „зустрілися” вісім тисяч хмельничан

Перша частина фільму „Гаррі Поттер і смертельні реліквії”, яка у нашому місті вийшла на великий екран 18 листопада, залишила про себе вельми приємні враження у тих, хто вже встиг її переглянути. Фільм, як і обіцяли, відзняли ближчим до фільму жахів та бойовика. „Коли під час перегляду з екрана на нас „кинулася” змія, – ділиться враженнями хмельничанка Світлана, яка одна з перших потрапила на прем’єру, – перелякався не лише мій 10-річний син, але, навіть, чоловік...”.
Однак потрапити на перший сеанс у перший день трансляції було складно – усі квитки розкупили під час попереднього їхнього продажу, ще задовго до початку.
За словами адміністратора кінотеатру „Планета” Галини Хмизенко, на зустріч з юним чарівником приходили не лише діти та підлітки, але й серйозні ділові люди. „Не зважаючи на те, що на день „крутили” по вісім сеансів, через кожну годину почергово у „Синьому” та „Прем’єрному” залах, – каже пані Хмизено, – у нас був ажіотаж. Першу частину „Гаррі Поттера і смертельної реліквії” уже переглянули майже вісім тисяч хмельничан. А всі, хто ще не встиг цього зробити, мають час до 15 грудня”.
Хочеться відзначити і славнозвісну трійцю улюблених героїв, кожен з яких подорослішав та став професійним актором. Без гумору у стрічці також не обійшлося. Дуже потішив глядачів і мультик, несподівано вставлений серед фільму. „Проте зробити чудо режисеру Девіду Єйтсу так і не вдалося, – стверджують кінокритики. – Основний недолік – плутаний, незрозумілий хід подій та відсутність казки”.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую