ye-logo.v1.2

Карантин. Переломи. Обмороження

Суспільство 1975

На початку грудня наша область наблизилася до так званого порогового рівня захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні захворювання.

В області вже почали закриватися на карантин школи. Як повідомляє завідуюча епідеміологічним відділом обласної санітарно-епідеміологічної станції Лариса Калінер, припинили навчання шість сільських шкіл області: одна – у Городоцькому, дві – у Хмельницькому та три – у Кам’янець-Подільському районах.
А низькі температури забрали життя трьох подолян. Першого грудня в селі Перегінка Ярмолинецького району помер, за попередніми даними, від переохолодження, 39-річний чоловік. Його знайшли біля власного будинку. Подібний випадок трапився 29 листопада у селі Голосків Летичівського району. Тіло тридцятитрирічної жінки знайшли на узбіччі дороги. Вона виявилася мешканкою Літина Вінницької області. А вранці 4 грудня до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в селі Нижньому Деражнянського району на дорозі виявили 51-річну жінку з ознаками загального переохолодження та серцево-судинною недостатністю. Жінка знаходиться в реанімації Деражнянської райлікарні.
Зросла також кількість травмувань на вулицях. Через ожеледицю люди падають і ламають руки-ноги. За свідченням завідуючого Хмельницьким травмопунктом Руслана Колесникова, кількість людей, які звертаються по допомогу до їхнього закладу, зросла у перші дні зими, порівняно з листопадом, на чверть. Найчастіше люди падають на вулиці та ламають променеву кістку.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую