ye-logo.v1.2

«Ти маєш право на повагу, ким би ти не був», –

Суспільство 2041

під таким гаслом у Хмельницькому працював триденний дитячий табір толерантності

З 19 по 21 листопада 25 дітей віком від 14 до 16 років з різних соціальних верств зібралися у Хмельницькому, аби провести разом три дні, протягом яких в ігровій обстановці вони могли дізнатися, як жити в суспільстві без жорстокості і насилля. Хмельницький, разом із Києвом, Львовом, Вінницею і Житомиром, став одним із п’яти пілотних міст, в яких працювали такі табори.
Як пояснив начальник уп­равління у справах сім’ї та молоді Хмельницької обласної адміністрації Олександр Данилюк, у таборі були зібрані діти з різних соціальних груп (сироти, усиновлені, діти з обмеженими можливостями…). Це були діти з Красилова, Хмельницького, Дунаєвець, Чемеровець, Теофіполя та Волочиська.
«Табори толерантності розпочали роботу одночасно у п’яти регіонах та спрямовані на соціалізацію дітей, – каже пан Данилюк. – В ігровій формі вони моделювали різноманітні життєві ситуації, навчалися обговорювати болючі для себе теми, відвідували театральні вистави, творчі майстерні, малювали, каталися на лімузині та на ковзанці…».
Після завершення табору діти стануть тренерами з прав дітей для своїх однолітків. В майбутньому планується залучати до таких заходів якомога більше дітей з глибинки, які ніколи не бачили ні лімузина, ні музею, ні ковзанки.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую