ye-logo.v1.2

Не обділені талантом

Суспільство 2108
На сцену дехто виїжджає на інвалідному візку.
На сцену дехто виїжджає на інвалідному візку.

У Красилові пройшов регіональний фестиваль для людей з обмеженими фізичними можливостями

Тих, хто не впав у розпач через свої проблеми зі здоров’ям, хто сильний духом, кого не зломила важка доля, хто має добре серце, зібрав минулої суботи регіональний фестиваль “Барви життя”, що відбувся у Красилові. До міста над Случем з’їхалися представники семи районів та обласного центру. Люди з обмеженими фізичними можливостями вже в котре довели, що вони далеко не обмежені у своїх талантах.
На сцені районного будинку культури співали запальних пісень, читали гуморески і декламували власні вірші. Окремих виконавців виводили до глядачів під руку, а дехто виїжджав на інвалідному візку. Можливо, далеко не всі виступи були досконалими з професійної точки зору, зате присутні в залі палкими аплодисментами підтримували людей, які не комплексують через свої вади здоров’я, не замкнулися у чотирьох стінах, а беруть активну участь у громадській роботі, гуртках художньої самодіяльності, займаються спортом та іншими улюбленими справами.
Незабутні хвилини радості подарували глядачам лауреати міжнародних конкурсів саксофоніст Сергій Третяк з Дунаєвець та співачка Ірина Бабко зі Старокостянтинова. Затамувавши подих, дивилися відеоролик і милувалися неперевершеним співом маленької подолянки з Дунаєвець Юлії Котлінської, котра не змогла приїхати на фестиваль тому, що напередодні брала участь у всеукраїнських заходах з нагоди Міжнародного дня інваліда, які проходили в  столичному Українському домі.
Своєрідною родзинкою регіонального фестивалю став виступ дуету з Красилова у складі Віталія Крижанівського та Олени Кіщук. У швидкому вихорі танцю кружляли здоровий, сповнений сил та енергії юнак і жінка, котра майже двадцять років перебуває в інвалідному візку.
Голова обласного товариства інвалідів Анатолій Савчук не приховує свого задоволення від проведеного заходу: “Фестиваль не просто продемонстрував таланти людей з вадами здоров’я, а, насамперед, дав можливість їм поспілкуватися між собою. Завдяки таким заходам відновлюються втрачені зв’язки, заводяться нові знайомства. Живе спілкування, виступи на сцені несуть той заряд, від якого члени нашого товариства отримують позитивні емоції, не відчувають себе позбавленими уваги”.
А ще Анатолій Миколайович не без гордості розповідав про участь наших земляків у заходах з нагоди Міжнародного дня інваліда, які проходили в Києві. Досить успішно виступали на сцені Українського дому Наталія Чудюк з Ізяслава, Раїса Карпюк та Юлія Котлінська з Дунаєвець, неодноразовий переможець всеукраїнських конкурсів Франц Шишньовський.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую