ye-logo.v1.2

Подільський Миколай поїде в зону АТО

Суспільство 1253
Фото: з архіву організації

Громадські активісти збирають подарунки і теплі речі, які повезуть дітям у східні області

Громадська організація «Підтримка інвалідів та учасників АТО – Істина Добра» започаткувала благодійну акцію «Подільський Миколай в зону АТО», щоб потішити дітей зі Сходу подарунками із Хмельниччини на Миколая та показати їм, що ми йдемо до них з миром.
«Ми залучаємо громади, школи, бізнес. Влітку, коли відправляли одяг на Схід, нам дуже допомогли підприємці хмельницького речового ринку. Будемо вдячні, якщо вони приєднаються і до цієї акції. Приймаємо іграшки, солодощі, шапочки, рукавички, шкарпетки», – розповідає співзасновниця організації Ніна Скавренюк.
Кожен охочий може вкласти у подарунок свій номер телефону, щоб потім почути слова вдячності від адресата. Крім того, на своїх сторінках у соцмережі організація публікує усі документи та фотозвіти акцій.
«Ми йдемо на Схід зі зброєю у руках, тому не завжди місцеві сприймають нас позитивно. Наша ж мета – показати, що ми не нав'язуємо свої інтереси, а що захищаємо їхні, що Україна – єдина країна, і в різних її куточках живуть однакові люди», – каже голова організації Валерій Шкуренков.
Громадські активісти повезуть подарунки в інтернати, в тому числі і для дітей з вадами здоров'я, зокрема у такі населені пункти, як Кремінна, Щастя, Соледар, станиця Луганська тощо.
Збір подарунків триватиме до 15 грудня. Звертатися можна в офіси організації: м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, кімната 108 (управління сільського господарства) та м. Кам'янець-Подільський, вул. Привокзальна, 30а (ТЦ «Бонус»). Додаткова інформація за телефонами: 067-595-54-32, 098-611-31-06, 097-555-51-32, 096-767-04-52.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую