ye-logo.v1.2

На правах реклами Platinum Bank проведе уроки фінансової грамотності для українських школярів

Суспільство 985

Невід’ємною частиною бізнес-стратегії Platinum Bank є корпоративна соціальна відповідальність. Піклуючись про інтелектуальний розвиток молодого покоління, банк протягом 6 років проводить програму фінансової грамотності для школярів по всій Україні.

Невід’ємною частиною бізнес-стратегії Platinum Bank є корпоративна соціальна відповідальність. Піклуючись про інтелектуальний розвиток молодого покоління, банк протягом 6 років проводить програму фінансової грамотності для школярів по всій Україні. Програма включає безкоштовні уроки, розроблені педагогами спільно з фахівцями банку з метою пояснити сучасним дітям, як правильно планувати свій бюджет, заробляти, реалізовувати максимум можливостей і не робити фінансових помилок, будучи дорослими.

Лекторами виступають співробітники відділень і точок продажів регіональної мережі Platinum Bank, які знаходяться переважно в невеликих містах, що дозволяє провести уроки навіть у найвіддаленіших куточках України.

«За даними глобального звіту рейтингового агентства Standard & Poor's і Глобального центру дослідження фінансової грамотності, рівень освіченості українців у цій сфері становить 28% дорослого населення, що свідчить про відсутність елементарних фінансових знань. Проводячи наші уроки, ми прагнемо підвищити фінансову безпеку і культуру молоді. Сьогоднішні діти вже незабаром стануть повноправними учасниками фінансового ринку, тому починати навчання фінансової грамотності обов'язково потрібно вже в шкільному віці», − каже Ірина Дяченко, менеджер по роботі КСВ Platinum Bank.

З 2010 року в наших уроках взяли участь понад 55 тисяч дітей з усіх куточків України. Якщо ви хочете організувати урок фінансової грамотності Platimum Bank у школі, надсилайте листа на monia@platinumbank.com.ua 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую