ye-logo.v1.2

На правах реклами Розваги і трохи більше: чому навчають мультики на дитячому каналі ВОЛЯ CINE+ KIDS

Суспільство 1240

Телеканал показує гарні приклади героїв і допомагає пізнавати світ.

Зустрічі з улюбленими казковими та мультяшними героями, якісні анімаційні фільми пропонує хмельницькій малечі канал «ВОЛЯ CINE+ KIDS». Це перший український телеканал для дітей у форматі високої якості. При формуванні «телеменю» враховується думка дитячих психологів і батьків, крім того, програми компонуються, зважаючи на вік малюків.

CINE+ KIDS – власний канал для дітей компанії ВОЛЯ. Він ексклюзивно з’явився в пакетах телебачення провайдера у всіх містах його присутності 1 лютого 2016 року. Канал навіть може допомогти вивчити іноземну, оскільки має кілька голосових доріжок, включаючи мову оригіналу. CINE+ KIDS цікавий і батькам, адже пропонує шедеври провідних світових кіностудій: Disney, NBC Universal, Touchstone, StudioCanal, а також контент від національних виробників, зокрема студії «Укранімафільм» і «Новаторфільм».

Зрозуміло, що турботливі батьки хочуть, аби діти не просто дивились веселі мультики, а й при цьому чомусь навчались. Саме тому CINE+ KIDS пропонує добрі пізнавальні мультфільми, герої яких допомагають малюкам пізнати світ, навчають відповідальності, працьовитості, щирості і людяності.

«Моїй доньці 5 років, ми дивимось CINE+ KIDS майже постійно. Найбільше мені і їй подобається мультик «Уроки тітоньки Сови», – розповідає хмельничанка Катерина Боровська. – Там дитина чує відповіді на питання, на які не завжди можу відповісти я через брак часу. Вона одночасно вчить літери абетки та дізнається про те, що потрібно бути доброю, ввічливою і чуйною, як правильно переходити дорогу і робити зарядку».

Чудовим прикладом добрих мультиків є "Дуда і Дада" з яскравою якісною графікою в HD якості. Дуда - маленький кротик. Дада - цікава дівчинка. Разом вони пізнають світ навколо себе і відкривають таємниці незвіданого Лісу. Дада багато подорожує на своєму універсальному мікроавтобусі по всьому світу. Дуда мріє стати першим в світі кротом-дослідником і мандрівником.

«Ми часто дивимося дитячі канали з мультиками, та найбільше моя малеча любить CINE+ KIDS. Мою дитину захоплюють «Фіксики», «Барбоскини», «Лунтик» і «Дуда і Дада» . Ці мультики, на мою думку, корисні, тому що навчають дитину ввічливості, розвивають правильне сприйняття сучасного світу та показують, як себе поводити в тій чи іншій ситуації. Це чудові приклади для малечі», – ділиться Марина Сиротюк.

У компанії ВОЛЯ велику увагу приділяють контенту для дітей, адже дуже важливо те, що вони дивляться на телеекранах, і що формує їхній загальний розвиток, світогляд і патріотизм. Значну частину фільмів і мультфільмів на «ВОЛЯ CINE+ KIDS» створено українськими студіями, а решту − міжнародними кіностудіями та повністю адаптовано для перегляду в Україні.

Детальну інформацію про пакети і території мовлення «ВОЛЯ CINE+ KIDS» можна знайти на сайті volia.com.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую