ye-logo.v1.2

У Хмельницькому люди перекрили дорогу, бо три дні живуть без світла

Суспільство 3491
Фото: В'ячеслава Маркітана

Частину мікрорайону Ракове і Книжківці уже три дні знеструмлено.

"У нас вже закінчилося терпіння. Ми три дні не можемо приготувати собі їсти, бо в багатьох у нас електричні плити! Зверталися до міської влади - нас відфутболили, бо це не територія міської ради, а квартирно-експлуатаційному відділенні КЕВу. Землі Міністерства оборони. У нас немає іншого виходу як перекрити дорогу", - повідомила нам пані Валентина, яка теж вийшла на вулицю разом з багатьма жителями мікрорайону.

У квартирно-експлуатаційному відділенні (КЕВ) нам пояснили, що керівника немає, інженери усі там, ліквідовують наслідки розриву кабелів.

Начальника відділення Петра Хохуна ми видзвонили на особистий телефон. Він повідомив, що "зараз перебуває на лікарняному, у нього уже третій день гіпертонічний криз. Однак, Петро Степановичнам повідомив, що в телефонному режимі контролює ситуацію і пообіцяв, що уже за три-чотири години світло людям подадуть. 

"Там пробило кабель на 10 тисяч кВТ. Працюють дві лабораторії і наша, і міська і вже через години три має бути світло", - повідомив Петро Хохун. 

Депутат міської ради від того округу Сергій Паламарчук каже, ситуацію тримають на контролі.

"Ми зв'язувалися із міською радою, там відповіли, що вже зв'язувалися з Міністерством оборони, але там повідомили, щоб проблему вирішували на місці. Чому так довго не можуть дати людям світла, не розумію. Зараз ми написали листа на Міністервтво, щоб цю землю нарешті передали на баланс міста", - каже Сергій Паламарчук. 

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую