ye-logo.v1.2

Хмельницькі рятувальники отримали 16 квартир і 6 пожежних автомобілів

Суспільство 2640
Крім ключів, рятувальникам вручили подарунки
Крім ключів, рятувальникам вручили подарунки. Фото: автора

Останній раз вогнеборці області службове помешкання отримували ще в 2010 році.

У Хмельницькому сьогодні, 22 грудня, Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін вручив рятувальникам області 16 сертифікатів на службове житло та ключі від 5 пожежно-рятувальних автомобілів.

Квартири 10 сімей рятувальників отримали у будинку на Гарнізонній, а ще 6 квартир - у будинку на Лісогринівецькій вулиці у Хмельницькому. Останній раз вогнеборці Хмельниччини отримували службове помешкання ще в 2010 році. На загальній черзі на житло нині перебуває 178 надзвичайників. За словами Миколи Чечоткіна, всі вогнеборці, які отримали житло, - учасники АТО.

«Це дуже гарні квартири, я там був, в них вже можна вселятися. Надалі продовжуватимемо роботу щодо забезпечення житлом наших працівників. Це одне з пріоритетних завдань», - зазначив він.

Рятувальники отримали нову техніку

Як він додав, квартири побудовані на земельній ділянці ДСНС, за рахунок спеціального фонду і зекономлені кошти протягом року. На чому вдалося заощадити, і скільки потратили на квартири, Микола Чечоткін не пояснив.

Вручав ключі Голова ДСНС України

«Заощаджували в усіх питаннях. Проводили закупівлю майна, обладнання. Враховуючи, що сьогодні працює система ProZorro, нам вдалося визначити пріоритети. При закупівлі техніки за кошти державного бюджету нам вдалося зекономити близько 25 мільйонів гривень», - сказав Голова ДСНС України.

Рятувальники по сертифікати прийшли з сім'ями

Як повідомили надзвичайники, загальна вартість нових автомобілів - 18 млн. 783 тис. 560 гривень, їх придбали за кошти держбюджету. Ще один пожежний автомобіль - подарунок міста. Пожежно-рятувальна техніка, яка є на озброєнні вогнеборців області, на 90 відсотків є застарілою, але найбільше потребують оновлення рятувальники Кам’янця-Подільського, Деражнянського, Старокостянтинівського, Теофіпольського та Полонського районів.

Сертифікати давали в руки рятувальникам, ключі - їхнім дружинам

Один автомобіль на базі MAN та 4 — на базі автомобіля МАЗ

Авто обладнані всім необхідним

Керівникам підрозділів вручили ключі від техніки

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую